e-mark

COLOP > e-mark

COLOP e-mark
První plně barevné elektronické razítko na světě

Ve světě už nějaký ten pátek funguje a prodává se.
Plní svojí funkci a posouvá firmy před konkurencí dopředu.

Přinášíme na český trh první elektronické plně barevné razítko na světe pod označením COLOP e-mark.
Revoluce klepe s COLOP e-mark na dveře. Vývoj tohoto převratného produktu trval několik let a nyní je připraven vyrazit na český trh.
COLOP e-mark díky množství svých funkcí otevírá nové možnosti prakticky v každém oboru a může tak do budoucna úplně změnit pohled na razítka obecně.

Jak vlastně COLOP e-mark funguje?

Je to velmi jednoduché > Aplikace > E-mark > Hotovo!
Propojíte e-mark s aplikací ve svém chytrém telefonu, tabletu či počítači, navrhnete si otisk, odešlete do zařízení jedním kliknutím a potom už jen ladným pohybem do strany tisknete. Aplikace je samozřejmě dostupná zdarma pro operační systémy Android, iOS a na počítačích s Windows.

COLOP e-mark tiskne prakticky na kterýkoliv savý materiál. Papír, karton ani dřevo nepředstavují žádný problém. Ostatní povrchy jako kov nebo plast zvládne označit také, ale otisk je nutné zafixovat, případně doporučujeme využít nalepovací štítky dodávané s e-markem.

V čem je COLOP e-mark jedinečný?

Především v tom, kolik nabízí možností využití. Paleta jeho funkcí je opravdu široká. E-mark totiž není obyčejné razítko, které slouží jen jako vizitka, ale ovládá například takové funkce jako generování QR a čárových kódů, automatický datum a čas, nepřetržitý tisk a řadu dalších možností.

Limity e-mark neklade ani co se týče barevnosti otisků. Trojbarevná cartridge vyvinutá speciálně pro COLOP e-mark zajišťuje přesný a věrný otisk jakékoli barvy. Problémem pro ni nejsou ani vícebarevná loga, a dokonce ani fotografie.

Co znamená, že je COLOP e-mark mobilní?

Můžete si ho snadno nosit s sebou. Velikostně je zařízení srovnatelné s počítačovou myší. Omezení vám neklade ani dostupnost internetu. COLOP e-mark umí pracovat v offline režimu. Do zařízení si můžete předem nahrát až čtyři otisky, mezi kterými následně poklepáním na e-mark přepínáte. Aplikaci tak nemusíte mít vždy propojenou.

Aby se e-marku nic nestalo, dodáváme k němu i elegantní ochranné pouzdro. Aktuálně je na našem e-shopu pro vás zdarma. To COLOP e-mark ochrání před pádem či silnějším nárazem. Nemusíte se tak bát uklidit ho do cestovní tašky či kufru, ani když cestujete na dlouhé vzdálenosti.

Využití COLOP e-mark v praxi

Vykouzlete svých zákazníkům na tváří úsměv pomocí e-marku. Je to vynikající personalizovaný marketingový nástroj.

Využije ho například každý majitel e-shopu, který chce své zákazníky potěšit osobním vzkazem. Otisk e-marku nahradí například i izolepu s vaším logem a ve finále ušetří i peníze. Vynikajícím pomocníkem se může COLOP e-mark stát i pro svatební či eventové agentury.
Nač platit drahé stuhy se jmény novomanželů či ubrousky s logem firmy, když máte e-mark. Nastavíte otisk a jednoduše označíte vše, co potřebujete. Jedno zařízení vám ušetří nejen peníze, ale i spoustu času a práce s přípravou grafických podkladů pro výrobu zakázkových předmětů.

Mobilní a flexibilní použití

Vytvářejte, měňte a přenášejte barevné otisky snadno na e-mark a tiskněte kamkoliv, kdykoliv a jak chcete.

Kancelářský a organizační nástroj

E-mark je multifunkční kancelářský nástroj k razítkování na dokumentech, na složkách nebo na kancelářském vybavení. Činí život v kanceláři mnohem barvitějším.Speciální funkce, jako je automatický datum a čas, generátor QR a čárového kódua sada předdefinovaných šablon vám zjednoduší život.

Personalizační a marketingový nástroj

S e-markem jsou všechny druhy složek, obálek, sáčků a mnoho dalšíhosnadno přizpůsobitelné, a je tak ideální pro marketingové účely.Použijte jej na akcích nebo v kontaktu se zákazníky či obchodními partnery.

Logistika

Kdykoliv je potřeba označit balíčky, štítky nebo dokumenty čárovými kódy, čísly výrobků nebo jinými informacemi, může vám pomoci e-mark. Se zabudovaným akumulátorem a generátorem QR a čárových kódů, který je součástí aplikace,lze použít kdekoli potřebujete.

Motivační nástroj

E-mark může být také použit jako motivační nástroj. Vaší kreativitě neklade žádné hranice. Zanechte vtipné citace nebo přání k narozeninám svým kolegům nebo přidejte motivační zprávy do knih svých studentů.

 • Rozměr otisku – 150 x 14 mm
 • COLOP e-mark cartridge – 1.153,00 Kč

Vlastnosti produktu:

 • Vícebarevné otisky (možnost přidání loga a obrázku do otisku)
 • Napájení pomocí baterie pro vyšší stupeň mobility a flexibility
 • Trvalé uložení až 4 otisků na razítku e-mark
 • Použitelný pro všechny absorbující povrchy
 • Sofistikovaná aplikace pro neomezené návrhy otisků
 • Automatické datum, čas a funkce číslování
 • Generátor QR a čárových kódů
 • Rozsáhlá nabídka otisků připravených ihned k použití
 • Možnost tvorby vlastních a personalizovaných otisků
 • Moderní a ergonomický design
 • „Plug and play“ systém

9390,-

vč. DPH  /  vč. cartridge